אודות בית פלוס מינוס
אודותינו
"אדם אחד יכול לעשות שינוי, וכל אדם צריך לנסות."
(ז'קלין קנדי-אונאסיס)
מי אנחנו

אנחנו דור שבגדול קצת "נדפק" ע"י "המערכת" – דור שברובו אינו בר יכולת לרכוש נכס, דור שעובר מבית לבית כל כמה שנים - נוודים או צוענים אם תרצו – אבל אנחנו גם דור שיודע לעמוד על שלו , דור שאינו פוחד להגיד את אשר על ליבו והחשוב מכל דור שחייב להוביל שינוי!

אז כפי שהמשפט המוכר אומר "השינוי מתחיל בך" !

הרעיון

הרעיון הוא פשוט עד כדי כך שזה מקומם שלא חשבו על זה קודם!

בעולם של היום הכל אבל הכל נמדד לפי חווית המשתמש – אם ניקח למשל את ענקי הקמעונאות כמו EBAY או AMAZON הרי שכל מוכר מדורג לפי חוויית הרכישות של הקונים – אז למה דווקא כאן, כשאנו מדברים על תשלום חודשי קבוע עבור בית אנו לא פועלים אחרת?

אבכן הרעיון הוא לשנות את כללי המשחק בשוק השכירויות בישראל – שוק שעד היום "סגור" מבחינת המידע שבו – או במילים אחרות אנו מספקים לכם את כל הכלים הנדרשים על מנת להשפיע !

כל שעליכם לעשות הוא לשתף את החוויה שלכם מהבית שלכם – בין אם החוויה הייתה פלוס ובין אם מינוס – אנו, חברים שלכם ובסופו של יום גם אתם רוצים לדעת על כך – אז תעזרו לנו לעזור לכם וביחד נשנה את מצב השכירויות בישראל!

שותפים לעשייה

אל תצפו פה לשמות מפוצצים של חברות גדולות - כי התשובה היא פשוטה ביותר – אתם!

כל אחד ואחת מכם הוא השותף לעשייה שלנו ולשינוי אותו כולנו מובילים יחד.

זו גם הסיבה שחשוב לנו שתקראו בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר, שכן הם מהווים הסכם בינך לבין האתר ונושאים סעיפי אחריות משפטית שעליך להכיר.

אל תהססו לפנות אלינו